Polecamy Państwu fasady wypełnione szkłem mineralnym.

Oferujemy usługi zabudowy fasad w wykorzystaniem szerokiego asortymentu systemów profili aluminiowych przeznaczonych do wykonywania nowoczesnych ścian osłonowych o kształtach prostych i złożonych (zwroty, załamania). Profile te pozwalają również na konstruowanie dachów przeszklonych, świetlików oraz konstrukcji przestrzennych.

W polach konstrukcji nośnej możliwe jest stosowanie różnego rodzaju wypełnień takich jak: szyby pojedyncze i zespolone, płyty poliwęglanowe, płyty elewacyjne z materiałów kompozytowych i inne. Zamocowanie wypełnienia realizuje się za pomocą zewnętrznych aluminiowych listew dociskowych o różnych kształtach. Wypełnienie może być również mocowane bez widocznych profili dociskowych (efekt gładkiej powierzchni szklanej). Możliwe jest kształtowanie pól wypełnień stanowiących pasy podokienno – nadprożowe. W pola fasady można wstawiać elementy otwierane (okna i drzwi) dowolnych systemów. Zapewnienie wysokich parametrów szczelności na przenikanie wiatru i wody uzyskuje się poprzez zastosowanie uszczelek z EPDM. Zamocowanie konstrukcji ściany osłonowej do budynku odbywa się z wykorzystaniem specjalnych konsoli aluminiowych.

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań istnieje możliwość swobodnego kształtowania elewacji pod względem geometrycznym, odporności na ogień, najwyższej izolacyjności termicznej, a także tworzących płaską powierzchnię bez widocznych profili aluminiowych.

Z wielu dostępnych na rynku systemów zabudowy fasad, zaproponujemy wykorzystanie tych, które są zgodne z Państwa zapotrzebowaniem i wymogami projektowymi.

Już w fazie projektowania wesprzemy Państwa naszą fachowością i doświadczeniem.