xl2-e1414506824619

Isotec® XL to system termoizolacji nakrokwiowej łączący 6 funkcji w jednym panelu. Dzięki Isotec® XLwszystkie tradycyjne fazy budowy połaci dachu wykonuje się  jednocześnie. Panele Isotec® XL stanowią połączenie materiałów, które do tej pory były montowane oddzielnie. Isotec® XL to sybka i efektywna realizacja inwestycji.

Oszczędność energii

Panele tworzą ciągłą osłonę izolacyjną na dachu bez mostków termincznych. W zimie Isotec® redukuje straty ciepła, dzięki czemu koszty ogrzewania mieszkania są nawet do 50% niższe. W lecie systemIsotec® zatrzymuje ciepło na zewnątrz, co nie powoduje konieczności ponoszenia wydatków na ochładzanie pomieszczeń.

Estetyczny wygląd i oszczędność miejsca

Panele Isotec® układa się na zewnętrznej części konstrukcji dachu. Dzięki temu konstrukcja i wewnętrzne wykończenie dachu nie zostają zmienione na skutek modernizacji. Isotec umożliwia także restaurowanie dachów o widocznej strukturze pionowej. Montaż paneli Isotec na zewnętrznej części dachuj umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni poddasza.

Minimalna grubość, maksymalna wydajność

Isotec® charakteryzuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Współczynnik przewodzenia ciepła αD wynoszący 0,023 W/mK należy do najlepszych wartości oferowanych przez produkty dostępne na rynku. Dzięki różnym grubościom paneli (80 mm, 100 mm i 120 mm) oraz niskiej konduktywności pianki PUR i PIRIsotec® zapewnia opór ciepła na poziomie od 3,48 do 5,21 m2k/W. Panele Isotec® gwarantują najwyższe parametry termiczne oraz najniższe koszty w przeliczeniu na jednostkę oporu ciepła przy minimalnej grubości paneli