2-1

Oferowane Państwu okna i drzwi charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnością rozwiązań funkcjonalnych, bezpieczeństwem oraz dbałością o oszczędność energii.

Różnorodne kształty profili, szeroka gama kolorów, w tym również drewnopodobnych oraz dodatków okiennych, a przede wszystkim dokładność wykonania – to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się pięknym wyglądem i estetyką.

Nasza oferta obejmuje stolarkę aluminiową przeznaczoną do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych jako przegrody wewnętrzne i zewnętrzne. Stosownie do zastosowania dobierane są odpowiednie systemy profil i wypełnienia szyb zespolonych

Oferujemy okna o różnorodnej konstrukcji: okna stałe, okna rozwierno – uchylne, okna rozwierne, okna uchylne, okna wieloskrzydłowe, okna ze stałymi słupkami, okna z ruchomym słupkiem, okna z ukrytym skrzydłem, okna uchylno-przesuwne oraz okna antywłamaniowe.

Nowoczesne konstrukcje drzwi wejściowych, lekkość i ponadczasowa elegancja sprawiają, że drzwi doskonale wpisują się w panujące na rynku trendy estetyczne oraz architektoniczne. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań – przekładek termicznych produkty charakteryzują się doskonałymi właściwościami cieplnymi oraz eliminowane są naprężenia cieplne wywołane różnicami temperatur.

Nasza oferta obejmuje drzwi otwierane, automatyczne, przesuwne, podnoszono – przesuwne i harmonijkowe.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty zgodnej z Państwa potrzebami.