080820081085-e1414149277861

Kamień naturalny pięknie prezentuje się wewnątrz i na zewnątrz domu.Właściwie dobrany, fachowo ułożony i zabezpieczony, będzie cieszył oczy przez wiele lat, rekompensując tym samym poniesione nakłady finansowe.

Kamień to jeden z najbardziej cenionych materiałów wykończeniowych. Dzięki nowoczesnym technologiom obróbki świetnie sprawdza się jako materiał na obłożenie ścian wewnętrznych budynku, posadzek i jako elewacyjny – o trwałości nieporównywalnej z żadną inną okładziną i niepowtarzalnej kolorystyce, gdyż nie ma dwóch takich samych kamieni.

Wielką zaletą kamieni naturalnych jest możliwość dopasowania ich kształtu, formy i rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Do wyboru mamy kamienie surowe, krojone, łupane, w postaci płytek, paneli, listewek lub wielkoformatowych płyt.

Piękno kamienia i fachowy, estetyczny montaż zapewnią Państwa zadowolenie przy realizacji prac wykończeniowych przy wszystkich możliwych zastosowaniach:

a. zastosowanie wewnątrz budynków

b. na zewnątrz budynków

DOSTĘPNE KOLEKCJE: 

Dostępne kolekcje kamieni naturalnych – wzory poglądowe  – płyty dostępne w magazynie mogą różnić się odcieniem i rysunkiem wzoru. Każda płyta przy wprowadzeniu na magazyn jest fotografowana –  aktualny asortyment kamieni może być przedstawiony po otrzymaniu zapytania